شماره مطلب: 15225

جزییات شرکت در سیزدهمین جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان اعلام شد

دبیر استانی سیزدهمین جشنواره علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: علاقمندان به شرکت دراین جشنواره می توانند آثار خودراتا 20 آذرماه به دبیرخانه های منطقه ای مستقر در کانون های بسیج فرهنگیان استان فارس ارسال کنند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان فارس، ایمان رئیسی با اشاره به آغاز به کار این دبیرخانه افزود:هر ساله و به منظور ارتقاء سطح علمی وترویج فرهنگ پژوهش در بین فرهنگیان، سازمان بسیج فرهنگیان کشور اقدام به برگزاری جشنواره علمی پژوهشی می کند.

رئیسی گفت:فرهنگیان ومعلمان علاقه مند در استان فارس  نیز می توانند با ارسال آثار خود در زمینه مقالات و پژوهش ها در مرحله استانی این جشنواره شرکت کنند.

دبیر استانی سیزدهمین جشنواره علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت:پس از داوری توسط هیئت داوران آثار منتخب به مرحله کشوری در تهران راه می یابند.

 رئیسی با اشاره به اینکه محل دریافت آثار، کانونهای بسیج فرهنگیان در سراسر استان فارس می باشد افزود:‌ آخرین مهلت ارسال مقالات به کانونها 20 آذر ماه سال جاری می باشد.

دبیر استانی سیزدهمین جشنواره علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: در سال گذشته 4600 نفر از فرهنگیان کشور با ارائه آثار خود در این جشنواره شرکت نمودند که از این تعداد حدود 700 اثر مربوط به فرهنگیان استان فارس بودند. 

رئیسی همچنین عناوین موضوعات این جشنواره را شامل نقش معلم و دستگاههای مسئول در ایجاد روحیه و نشاط معلمی،خصوصی سازی مدارس، اصالت سود یا اصالت تعلیم و تربیت، عهد شکنی آمریکا،‌ مصادیق و نمونه ها، وظایف و مسئولیت های آموزش و پرورش در مقابله با ولنگاری فرهنگی،حقیقت جهاد کبیر و نحوه تحقق آن عنوان کرد.

دبیر استانی سیزدهمین جشنواره علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان کشور همچنین بررسی وضعیت ادب وحیا در جامعه ایران ( عوامل موثر، راهکارهای ارتقاء)، نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز،رسالت آموزش و پرورش در شتاب رشد علمی کشور، وظایف و مسئولیت های آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی را از دیگر عناوین این جشنواره عنوان کرد.

رییسی همچنین به سایر عناوین نیز اشاره کرد و افزود: مقایسه چگونگی تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی و دلخواه نظام سلطه، چگونگی احیاء و تولید مفاهیم جریان ساز و عمل ساز در آموزش و پرورش وهویت مستقل دینی و ملی نسل آینده، چیستی و چگونگی آن نیز از دیگر این عناوین است.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.